Maat
Draadlengte
Inhoud
Artikelnummer
Aandrijving
Rotadrill® Universeelschroeven met een cilinderkop zijn recht onder de kop; hierdoor zijn deze schroeven voornamelijk geschikt voor metaal-op-hout verbindingen of voor gebruik in een plug. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwstoffen. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking. In iedere kuip-verpakking wordt gratis het bijpassende Pozi-bitje meegeleverd.
| Diameter: | 4 mm | ||||||
| Lengte: | 25 mm | ||||||
| Draaduitvoering: | Voldraad | ||||||
| Model kop: | Cilinderkop | ||||||
| Aandrijvingstype: | Pozi | ||||||
| Aandrijvingsmaat: | 2 | ||||||
| Kopdiameter: | 8 mm | ||||||
| Wokkel: | no | ||||||
| Materiaal: | Staal | ||||||
Oppervlakte| Elektrolytisch verzinkt | Kleur oppervlakte | Blauw | Gewicht per 100 stuks: | 0,2 kg | EAN/GTIN: | 8718546053160 | |
| CE Norm: | 14592 |
| Intrastat: | 73181290 |
| DoP nummer: | RD5233.01 |
| Diameter plug: | 5, 6 mm |
| Inhoud verpakking aantal: | 200 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Kuip |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 9 cm |
| Verpakking diepte: | 6 cm |
| Verpakking hoogte: | 4 cm |
| Verpakking volume: | 296 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 399 g |