Maat
Draadlengte
Inhoud
Artikelnummer
Aandrijving
Rotadrill® messing schroeven zijn voornamelijk geschikt voor siertoepassingen bijvoorbeeld voor gebruik in messing scharnieren of in messing deurbeslag. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwstoffen. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
| Diameter: | 3 mm | ||||
| Lengte: | 16 mm | ||||
| Draaduitvoering: | Voldraad | ||||
| Model kop: | Platte kop | ||||
| Aandrijvingstype: | Pozi | ||||
| Aandrijvingsmaat: | 1 | ||||
| Kopdiameter: | 5,7 mm | ||||
| Wokkel: | no | ||||
| Materiaal: | Messing | ||||
Oppervlakte| Onbehandeld | Gewicht per 100 stuks: | 0,111 kg | EAN/GTIN: | 8718546053849 | |
| Intrastat: | 74153300 |
| Diameter plug: | 5 mm |
| Inhoud verpakking aantal: | 18 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Blister |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 5 cm |
| Verpakking diepte: | 1 cm |
| Verpakking hoogte: | 8 cm |
| Verpakking volume: | 67 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 20 g |