Rotadrill unischroef geelverzinkt platkop pozi blister
Rotadrill unischroef geelverzinkt platkop pozi blister
Omschrijving
Rotadrill® geelverzinkte Universeelschroeven zijn ideaal voor het vastschroeven van (messing) piano-scharnieren. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwstoffen. De platverzonken kop verzinkt netjes in het hout bij het aanschroeven en is bedoelt voor hout-op-hout verbindingen. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking. In iedere kuip-verpakking wordt gratis het bijpassende Pozi-bitje meegeleverd.
ProductInformatie
| Diameter: | 2,5 mm | ||||||
| Lengte: | 12 mm | ||||||
| Draaduitvoering: | Voldraad | ||||||
| Model kop: | Platte kop | ||||||
| Aandrijvingstype: | Pozi | ||||||
| Aandrijvingsmaat: | 1 | ||||||
| Kopdiameter: | 5 mm | ||||||
| Wokkel: | no | ||||||
| Materiaal: | Staal | ||||||
Oppervlakte| Elektrolytisch verzinkt | Kleur oppervlakte | Geel | Gewicht per 100 stuks: | 0,05 kg | EAN/GTIN: | 8718546053719 | |
Technische informatie
| CE Norm: | 14592 |
| Intrastat: | 73181290 |
| DoP nummer: | RD5203.01 |
Logistieke informatie
| Inhoud verpakking aantal: | 50 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Blister |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 5 cm |
| Verpakking diepte: | 1 cm |
| Verpakking hoogte: | 8 cm |
| Verpakking volume: | 67 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 25 g |










