Rotadrill tuinbeslagschroef AR-coating ovaalkop TX blister
Rotadrill tuinbeslagschroef AR-coating ovaalkop TX blister
Omschrijving
Rotadrill® Tuinbeslagschroeven zijn speciaal ontwikkeld voor het vastzetten van tuinbeslag en (sier)hengen. De schroeven hebben een speciale Diamant-boorpunt waardoor voorboren niet noodzakelijk is en de speciale Anti-Roest-coating op de schroef maakt deze schroeven zeer roestbestendig. De Tuinbeslagschroeven kunnen worden gebruikt als vervanging van slotbouten of gewone schroeven. De TX aandrijving zorgt voor meer grip en een optimale krachtoverbrenging. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwstoffen. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
ProductInformatie
| Diameter: | 6 mm | ||||||||
| Lengte: | 40 mm | ||||||||
| Draaduitvoering: | Voldraad | ||||||||
| Model kop: | Ovaalkop | ||||||||
| Aandrijvingstype: | TX | ||||||||
| Aandrijvingsmaat: | 30 | ||||||||
| Kopdiameter: | 14 mm | ||||||||
| Wokkel: | no | ||||||||
| Type boorpunt: | Diamond point, Gekartelde draad | ||||||||
| Materiaal: | Carbonstaal | ||||||||
Oppervlakte| Gecoat | Kleur oppervlakte | Zilver | Kleur: | Zilver | Gewicht per 100 stuks: | 0,78 kg | EAN/GTIN: | 8718546056338 | |
Technische informatie
| Intrastat: | 73181290 |
Logistieke informatie
| Inhoud verpakking aantal: | 15 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Blister |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 5 cm |
| Verpakking diepte: | 2 cm |
| Verpakking hoogte: | 8 cm |
| Verpakking volume: | 125 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 117 g |










