Rotadrill MDF-schroef verzinkt platkop TX kuip
Rotadrill MDF-schroef verzinkt platkop TX kuip
Omschrijving
Rotadrill® MDF-schroeven zijn ontwikkeld voor het verbinden van plaatmaterialen zoals MDF en spaanplaat. Door de unieke Diamant-boorpunt aan de schroef zijn deze schroeven in de meeste gevallen zonder voorboren te verwerken! Ook wanneer je de schroeven in de kopse kant van het plaatmateriaal schroeft! De extra kleine 75°-platkop met freesribben zorgt voor een nette afwerking. De TX-15 aandrijving zorgt voor meer grip en een optimale krachtoverbrenging. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwstoffen. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
ProductInformatie
| Diameter: | 3,5 mm | ||||||
| Lengte: | 30 mm | ||||||
| Lengte schroefdraad: | 18 mm | ||||||
| Draaduitvoering: | Deeldraad | ||||||
| Model kop: | Platkop 75° | ||||||
| Aandrijvingstype: | TX | ||||||
| Aandrijvingsmaat: | 15 | ||||||
| Kopdiameter: | 5,8 mm | ||||||
| Freesribben: | Uitwendig | ||||||
| Wokkel: | yes | ||||||
| Type boorpunt: | Diamond point, Gekartelde draad | ||||||
| Materiaal: | Carbonstaal | ||||||
Oppervlakte| Elektrolytisch verzinkt | Kleur oppervlakte | Blauw | Gewicht per 100 stuks: | 0,142 kg | EAN/GTIN: | 8718546058738 | |
Technische informatie
| CE Norm: | 14592 |
| Intrastat: | 73181290 |
| DoP nummer: | RD5287.01 |
Logistieke informatie
| Inhoud verpakking aantal: | 200 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Kuip |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 9 cm |
| Verpakking diepte: | 6 cm |
| Verpakking hoogte: | 4 cm |
| Verpakking volume: | 296 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 284 g |










