Rotadrill glaslatschroef RVS-410 lenskop TX
Rotadrill glaslatschroef RVS-410 lenskop TX
Omschrijving
Rotadrill® Glaslatschroeven zijn hele dunne schroefjes met boorpunt gemaakt van speciaal gehard RVS-410. Met deze schroeven kun je probleemloos glaslatten en andere latjes of plinten vastschroeven, zelfs zonder voorboren. De speciale boorpunt voorkomt hierbij het splijten van het hout. Het kleine lenskopje met freesribben onder de kop zorgt voor een mooie afwerking. De TX aandrijving zorgt voor meer grip en een optimale krachtoverbrenging. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat er voor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien voor optimaal schroefgemak. Geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
ProductInformatie
| Diameter: | 3,2 mm |
| Lengte: | 30 mm |
| Lengte schroefdraad: | 18 mm |
| Draaduitvoering: | Deeldraad |
| Model kop: | Lenskop (Bombé) |
| Aandrijvingstype: | TX |
| Aandrijvingsmaat: | 10 |
| Kopdiameter: | 5 mm |
| Freesribben: | Uitwendig |
| Wokkel: | no |
| Type boorpunt: | Zelfborend |
| Materiaal: | RVS 410 |
| Gewicht per 100 stuks: | 0,133 kg |
| EAN/GTIN: | 8718546053962 |
Technische informatie
| CE Norm: | 14592 |
| Intrastat: | 73181410 |
Logistieke informatie
| Inhoud verpakking aantal: | 40 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Blister |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 5 cm |
| Verpakking diepte: | 1 cm |
| Verpakking hoogte: | 8 cm |
| Verpakking volume: | 67 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 53 g |










