Maat
Draadlengte
Inhoud
Artikelnummer
Aandrijving
Rotadrill® afdekkapjes passen op de unischroeven en andere spaanplaatschroeven met een TX-drive. Deze kunststof kapjes zijjn gemaakt om de schroefkop netjes af te dekken. De afkapjes zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen.
| Diameter: | 13 mm |
| Aandrijvingstype: | TX |
| Aandrijvingsmaat: | 15 |
| Materiaal: | Kunststof |
| RAL-nummer: | RAL 9010 |
| Gewicht per 100 stuks: | 0,045 kg |
| EAN/GTIN: | 8718546055577 |
| Intrastat: | 39263000 |
| Inhoud verpakking aantal: | 40 SpecificationPostfix_Pieces |
| Outer box: | -1 pieces |
| Soort verpakking: | Blister |
| Verpakking materiaal: | Kunststof |
| Verpakking breedte: | 5 cm |
| Verpakking diepte: | 1 cm |
| Verpakking hoogte: | 8 cm |
| Verpakking volume: | 67 cc |
| Verpakking bruto gewicht: | 18 g |